Sök med referens, artikelnr, fabrikat eller nyckelord.
sv
Logga in eller registrera
Våra produkter
Våra tjänster
Kataloger
Kontakta oss
Drivelement
(6 625)
Växellådor
(4 358)
Mekanisk kraftöverföring
(55 342)
Maskinbearbetning, skärning och borrning
(20 522)
Pneumatik, Hydraulik
(35 945)
Verktyg och Maskiner
(24 248)
Personligt skydd, säkerhet och hygien
(27 715)
Underhåll och reparationer
(1 475)
Gas/Svets
(343)
Fästmaterial, lim och tejp
(34 472)
Utrustning
(4 047)
Verktygsmaskiner
(64)
Lyftutrustning
(451)
Vagnar
(99)
Rengöringsmaterial / utrustning
(2 542)
Stegar
(253)
Uppvärmning, ventilation, avfuktning och kylning
(1)
Förvaring
(446)
Se
Högtryckstvättar
(1 560)
Professionella dammsugare och våtdammsugare
(623)
Maskiner för golvrengöring
(340)
Delar avfettning och rengöring
(19)
Se
Rubix kategorier
Utrustning
Rengöringsmaterial / utrustning
Professionella dammsugare och våtdammsugare
Maskiner för golvrengöring
Våt- och torrdammsugare
Vacuum cleaner, NT 75/1 Me Ec M Z22 *EU - 16673320 - Kärcher
Våt- och torrdammsugare Kärcher 1.667-332.0
Våt- och torrdammsugare Kärcher
Se teknisk information
Referenser
Kärcher:
1.667-332.0
Rubix:
6459010
EAN:
4054278964188
Produktinformation : Vacuum cleaner, NT 75/1 Me Ec M Z22 *EU - 16673320 - Kärcher
Teknisk information
Attribut
Att visa UNSPSC/ECL@SS/Customs
Rapportera ett produktdatafel
Tillgänglig – Leveransdatum på begäran
Lägg i varukorg
Glöm inte att logga in för att dra nytta av dina priser
Upptäck våra produkter inom liknande kategorier.
Våt- och torrdammsugare Nilfisk 302002900
Våt- och torrdammsugare Nilfisk 107407545
Våt- och torrdammsugare Nilfisk 107405169
Våt- och torrdammsugare Kärcher 1.378-600.0
Våt- och torrdammsugare Nilfisk 302001519
Våt- och torrdammsugare Dewalt DCV517N-XJ
Våt- och torrdammsugare Bosch 06019C3300
Våt- och torrdammsugare Metabo 602015000
Våt- och torrdammsugare Nilfisk 107420062
Våt- och torrdammsugare Kärcher 1.628-300.0
Våt- och torrdammsugare Nilfisk 107406614
Våt- och torrdammsugare Nilfisk 107406606
Våt- och torrdammsugare Nilfisk 107405166
Våt- och torrdammsugare Milwaukee AS2-250 ELCP
Våt- och torrdammsugare Nilfisk 107406607