Sök med referens, artikelnr, fabrikat eller nyckelord.
sv
Logga in eller registrera
Våra produkter
Våra tjänster
Kataloger
Kontakta oss
Drivelement
(6 625)
Växellådor
(4 358)
Mekanisk kraftöverföring
(55 342)
Maskinbearbetning, skärning och borrning
(20 522)
Pneumatik, Hydraulik
(35 945)
Verktyg och Maskiner
(24 248)
Personligt skydd, säkerhet och hygien
(27 715)
Underhåll och reparationer
(1 475)
Gas/Svets
(343)
Fästmaterial, lim och tejp
(34 472)
Utrustning
(4 047)
Verktygsmaskiner
(64)
Lyftutrustning
(451)
Vagnar
(99)
Rengöringsmaterial / utrustning
(2 542)
Stegar
(253)
Uppvärmning, ventilation, avfuktning och kylning
(1)
Förvaring
(446)
Se
Högtryckstvättar
(1 560)
Professionella dammsugare och våtdammsugare
(623)
Maskiner för golvrengöring
(340)
Delar avfettning och rengöring
(19)
Se
Rubix kategorier
Utrustning
Rengöringsmaterial / utrustning
Högtryckstvättar
Reservdelar och tillbehör till högtryckstvättar
Högtrycks Rengöringsmaterial
Elbow - 63872990 - KARCHER
Högtrycks Rengöringsmaterial Kärcher 6.387-299.0
Vinkelkoppling
Se teknisk information
Referenser
Kärcher:
6.387-299.0
Rubix:
6208573
EAN:
4002667196771
Produktinformation : Elbow - 63872990 - KARCHER
Teknisk information
Attribut
Att visa UNSPSC/ECL@SS/Customs
Rapportera ett produktdatafel
Tillgänglig – Leveransdatum på begäran
Lägg i varukorg
Glöm inte att logga in för att dra nytta av dina priser
Upptäck våra produkter inom liknande kategorier.
Högtrycks Rengöringsmaterial Kärcher 45805890
Högtrycks Rengöringsmaterial Kärcher 53321290
Högtrycks Rengöringsmaterial Kärcher 6.906-851.0
Högtrycks Rengöringsmaterial Kärcher 55830600
Högtrycks Rengöringsmaterial Kärcher 63653930
Högtrycks Rengöringsmaterial Kärcher 50604140
Högtrycks Rengöringsmaterial Kärcher 63627030
Högtrycks Rengöringsmaterial Kärcher 50641790
Högtrycks Rengöringsmaterial Kärcher 69593730
Högtrycks Rengöringsmaterial Kärcher 55531190
Högtrycks Rengöringsmaterial Kärcher 57691430
Högtrycks Rengöringsmaterial Kärcher 63483840
Högtrycks Rengöringsmaterial Kärcher 28801790
Högtrycks Rengöringsmaterial Kärcher 63431620
Högtrycks Rengöringsmaterial Kärcher 63623760